Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС ввів санкції через порушення прав жінок. Серед підсанкційних осіб — двоє росіян

Насильство проти жінок: ЄС ввели санкції. Фото: Pixabay

Насильство проти жінок: ЄС ввели санкції. Фото: Pixabay

Рада ЄС прийняла рішення про введення обмежувальних заходів щодо дев'яти фізичних та трьох юридичних осіб у зв'язку з їхньою роллю у скоєнні серйозних порушень прав людини та зловживань, особливо сексуального та гендерного насильства.

На тих фізичних та юридичних осіб тепер буде накладено заборону заморожування активів у ЄС. Крім того, на них буде накладено заборону на поїздки до ЄС. Крім того, фізичним та юридичним особам у ЄС буде заборонено прямо чи опосередковано надавати кошти особам, які включені до переліку.

Quote«Напередодні Міжнародного жіночого дня ми переходимо від слів до діла. Де б це не відбувалося, ми будемо боротись з усіма формами насильства щодо жінок. сьогоднішнім рішенням ми активізуємо зусилля щодо протидії сексуальному та гендерному насильству, забезпеченню повної відповідальності винних за свої дії та боротьбі з безкарністю», — повідомив Верховний представник із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель.

Зокрема санкції було запроваджено проти:

  • двох міністрів уряду «Талібану» в Афганістані, що причетні до обмежень прав дівчат і жінок на освіту;
  • співробітників управління поліції в Москві, що відповідальні за свавільні арешти й затримання;
  • командири ополченців у Південному Судані та посадовці в М'янмі, які також стоять за гендерно зумовленим насиллям;
  • жіночої вʼязниці «Карчак» в Ірані;
  • сирійської республіканської гвардії та Управління начальника з питань військової безпеки в М'янмі через їхню роль у серйозних порушеннях прав людини на сексуальному та гендерному ґрунті.

За даними Reuters, у списку зокрема йдеться про двох росіян, що воюють проти України — Микола Кузнєцова та Раміля Ібатулліна. Їх вважають причентими до актів сексуального насильства та зґвалтувань проти цивільних українців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини