Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Злочин і кара: камінгаут нардепа Колеснікова про любов до рф та реакція фракції «Слуга народу»

Нардепа Колеснікова партія «Слуга народи» вважає колаборантом. Фото: Faacebook / Олексій Ковальов

Нардепа Колеснікова партія «Слуга народи» вважає колаборантом. Фото: Faacebook / Олексій Ковальов

Нардеп Олексій Ковальов поділився на своїй фейсбук-сторінці захватом від зустрічі із кремлівським чиновником – керівником адміністрації президента рф – Сергієм Кірієнком. Вони побачились під час наради російського політика з аграріями Херсонщини.

Ковальов, перш за все зазначив, що, на думу Кремля, «росія тут (на Херсонщині – The Page) всерйоз та надовго». Нардеп також анонсував «масштабну інтеграцію аграріїв Херсонщини в економічну модель росії» та наголосив, що люди із зустрічі виходити із «усвідомленням, що росія нас чує та розуміє».

Президентська політсила – фракція «Слуга народу» — від якої власне Ковальов і обирався до ВР від Херсонської області на його заяви відреагувала.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Останні заяви Ковальова, зроблені у соцмережах після «наради» в Херсоні із заступником голови кремлівської адміністрації Кірієнком, переконливо свідчать про те, що наш колишній колега став колаборантом агресора. Він зрадив український народ, зрадив своїх виборців, зрадив Україні», — заявила речниця СН Юлія Палійчук у своєму телеграм-каналі.

Вона додала, що фракція вирішила звернутися до Офісу Генпрокурора, Служби безпеки України та судової влади із закликом якомога швидше взяти до розгляду справу Ковальова та визначити передбачену законом міру покарання для Ковальова.

Quote«Зрадники й колаборанти не можуть представляти українців у Верховній Раді України. Вони мають понести повну відповідальність перед українським народом за співпрацю із ворогом і бути покараними з усією суворістю закону», — наголосила Палійчук.

До того ж, за словами речниці, представники фракції звернуться до ВР із закликом позбавити Ковальова мандату народного депутата.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо, 3 травня депутатська фракція політичної партії «Слуга народу» виключила зі свого складу Олексія Ковальова.

28 квітня СН призупинила членство політика, а також звернулася до правоохоронців з проханням перевірити його на причетність до співпраці з російськими окупантами. Заклик був спрямований з огляду на його інтерв’ю росЗМІ та, очевидно, добровільному перебуванні його на тимчасового окупованій Херсонщині.

Коментарі

Всі новини