Facebook Pixel

Найбільший автолоукостер Німеччини запустить додаткові рейси в Україну

Найбільший оператор далеких автобусних перевезень Німеччини FlixBus планує збільшити кількість рейсів з України до країн Центральної Європи і запустити внутрішні перевезення в Україні.

«FlixBus планує збільшувати кількість ліній з України до Польщі, Німеччини, Чехії та Угорщини, а також відкривати нові лінії до Південної Європи та країн Балтії. Також у планах компанії 2020 року додати нові українські міста до мережі міжнародних сполучень і запустити внутрішні перевезення в Україні», — повідомила пресслужба компанії.

Як повідомляється, 2019 року FlixBus перевіз 62 млн пасажирів, що на 37% більше від минулорічного показника. Цьому сприяв вихід на нові ринки, зокрема України і Туреччини.

Контекст. У мережі FlixBus Україна має пряме сполучення з Польщею, Німеччиною, Угорщиною, Австрією та Чехією. Компанія має представництва у 10 українських містах: Києві, Львові, Одесі, Житомирі, Рівному, Вінниці, Умані, Хмельницькому, Тернополі та Ужгороді.

FlixBus (ФРН) — найбільший оператор автобусних перевезень в Європі зі штаб-квартирою в Берліні. Заснований 2013 року. Контролює 80% ринку далеких автобусних перевезень ФРН. На сьогодні мережа FlixBus об'єднує 2500 міст у 30 країнах світу.

Компанія займається мережевим плануванням, маркетингом, ціноутворенням, управлінням якістю і обслуговуванням клієнтів. Така бізнес-модель добре масштабується і забезпечує FlixBus вибухове зростання. Проте якість автобусів залежить від парку, доступного субпідрядникам.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉