Наглядова рада «Нафтогазу» доручила правлінню обмежити зарплати керівництва компанії

Голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв виконав рішення про обмеження зарплат керівників. Фото: УНІАН

Голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв виконав рішення про обмеження зарплат керівників. Фото: УНІАН

Виконати вимоги законодавства про обмеження розміру зарплати та винагород керівництву на період карантину – таке доручення наглядова рада «Нафтогазу» дала правлінню компанії.

«Відразу після вступу в силу закону, який обмежує максимальний розмір заробітної плати керівних органів державних компаній, ми зупинили виплату заробітної плати і всіх інших винагород членам правління компанії», – заявив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Контекст. 29 квітня Кабмін обмежив розмір заробітної плати керівників виконавчих органів та членів наглядових рад держкомпаній сумою 47 тисяч грн в місяць. Це обмеження діє, починаючи з квітня і до кінця місяця, в якому закінчується карантин.

Telegram Logo

Змінами до держбюджету-2020 на період карантину встановлена гранична сума зарплат чиновників і суддів – 10 мінімальних заробітних плат (зараз така зарплата становить 4723 грн).

Для «Нафтогазу» питання зарплат керівників є особливо чутливим. Причина цього полягає в тому, що керівникам компанії, згідно з умовами їх контрактів, повинні бути виплачені премії за виграні суди у «Газпрому». Розміри цих премій сягають кількох мільйонів гривень. Значна частина українського суспільства вважає ці премії несправедливими, і найвища влада в країні, як нинішня, так і попередня, всіляко намагається протистояти виплаті премій керівникам «Нафтогазу».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини