Нафта прискорила зростання на очікуваннях відновлення попиту

Ціни на нафту значно зросли на торгах у вівторок. Трейдери сподіваються на відновлення попиту після зняття обмежень, пов'язаних з пандемією COVID-19.

Липневий ф'ючерс на нафту північноморської суміші Brent перевищив $30 за барель у ході торгів на лондонській біржі ICE.

Аналітики S&P Global Platts очікують уповільнення щотижневого приросту запасів, як порівняти з початком квітня, коли вони збільшилися на 19,25 млн барелів. За даними S&P Global Platts, нафтосховища у місті Кушинг упродовж тижня, що завершився 24 квітня, були заповнені приблизно на 81%.

Telegram Logo

Genscape повідомила про зростання запасів нафти у сховищах у Кушингу до 1,8 млн барелів. Якщо офіційні дані покажуть аналогічне значення, то це буде найменший приріст від середини березня.

Цьому сприяло збільшення автомобільних поїздок у США, які підтримали попит на бензин. Якщо в середині квітня кількість поїздок була удвічі нижчою за рівень січня-лютого, то на початку травня – тільки на 1/3 нижчою, ніж на початку року. Однак зростання було за рахунок поїздок у неробочий час. Поїздки на роботу та в торгові центри зросли значно менше, ніж поїздки загалом.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Дані Єгора Сусіна, начальника Центру розробки стратегій Газпромбанку

Дані Єгора Сусіна, начальника Центру розробки стратегій Газпромбанку


До повного відновлення нафтового ринку ще далеко, а поточне зростання ціни носить локальний характер. Трейдери та західні аналітики вважають, що укладення нової угоди щодо скорочення видобутку нафти вже не зможе підняти ціни на ринку.

Тим паче, що штучна стимуляція нафтових котирувань застосовувалась і раніше. Зокрема, заява президента США Дональда Трампа про можливість припинення «нафтової війни» між Росією та Саудівською Аравією також короткочасно пожвавила нафтовий ринок.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини