Facebook Pixel

Нацбанк відсудив у Коломойського нерухомість на 100 млн грн

Господарський суд Львівської області задовольнив позов Національного банку про стягнення нерухомості з компанії «Дніпрометалсервіс», пов'язаної з Ігорем Коломойським, на суму 100 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі НБУ.

У Нацбанку зазначили, що у вересні 2014 року «Дніпрометалсервіс» в якості забезпечення кредиту рефінансування, який тоді дали Приватбанку, надала регуляторові в заставу нежитлове приміщення площею близько 20 тис. кв. м вартістю понад 100 млн грн.

Проте «Дніпрометалсервіс» так і не виконала своїх зобов'язань, у зв'язку з чим Нацбанк у травні 2018 року подав на компанію до суду. Регулятор мав намір стягнути заставне майно.

Контекст. 2018 року Нацбанк подав 148 позовів проти ексвласника Приватбанку Ігоря Коломойського і ще 32-х компаній, які з ним пов'язані (оскільки вони виступали майновими поручителями). Регулятор подавав позови з метою погасити кредити рефінансування, які він давав Приватбанку з 2008 по 2015 рік.

На даний момент суди прийняли вже 24 рішення за цими справами на користь НБУ на суму майже 1,4 млрд грн.

Подякувати 🎉