Facebook Pixel

На Закарпатті Агентство відновлення встановило новий модульний місті через річку Тересва

Агентство відновлення встановило новий модульний міст біля аварійного мосту між населеними пунктами Тересва та Бедевля у Тячівському районі по дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, що з'єднує три західні області.

Про це пише Агентство відновлення.

Тимчасовий модульний міст має завдовжки 226,7 метрів. Він матиме 7 секцій:

▪ чотири – по 27 метрів

▪ по одній секції завдовжки – 45, 37 та 30 метрів

▪ вага конструкції — 690 тонн

На сьогодні, зібрано дві секції моста і стартували роботи зі збирання третьої. Паралельно триває процес влаштування основних опор для мосту – їх буде 8. Після чого усі зібрані конструкції будуть встановлені на опори.

Збірна металева модульна конструкція фірми Mabey Bridge. Конструкції Україна отримала як гуманітарну допомогу від американських партнерів в межах спільного проєкту «Модульний міст» Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та корпорації CDF за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation.

Перевага таких мостів у швидкості їх монтажу, адже для збирання достатньо команди з 5-10 осіб, не потрібне спецобладнання. На виробництві мости одразу вкривають асфальтобетонним покриттям.

Наразі проїзд для легкового транспорту на цій ділянці забезпечено тимчасовою переправою, яку звели фахівці ДСНС. Вантажівки користуються тимчасовим об’їздом. Модульний міст, забезпечить повноцінний проїзд на цій ділянці, адже здатен витримати навантаження до 40 тонн.

Агентство обіцяє завершити роботи над ремонтом мосту восени.

Нагадаємо, що Агентство Відновлення відбудувало 140-метровий міст на дорозі Львів – Радехів – Луцьк поблизу села Гайок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉