Facebook Pixel

Хаймарси атакували військову базу на Білгородщині

Хаймарси атакували військову базу на Білгородчині

Хаймарси атакували військову базу на Білгородчині

Мінімум троє російських військовослужбовців загинули під час атаки на базу відпочинку «Нєжеголь» у Білгородській області, яку використовували як військовий об'єкт. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Хаймарси атакували військову базу на Білгородчині

Хаймарси атакували військову базу на Білгородчині

Джерела в екстрених службах підтверджують, що база Білгородського державного університету у місті Шебекіно давно використовувалася російськими військовими. Удар по базі було завдано близько 10 ранку 9 червня, ймовірно, реактивними системами залпового вогню HIMARS. У момент атаки на базі перебували щонайменше 15 російських військових, двох одразу ж врятували з-під завалів. Станом на 10 червня були знайдені тіла трьох військовослужбовців.

Результат удару по базі «Нєжеголь» (відео):

Your browser doesn't support HTML5 video.

Нагадаємо, 9 червня телеканал Sky News повідомив, що український винищувач вперше вразив ціль на території рф — командний пункт у Білгородській області. Який саме, не повідомлялося.

Того ж дня ЗСУ вразили ангар із боєприпасами та військовою технікою у селищі Центральне Ракитянського району. Джерела повідомляють, що після удару снаряди здетонували і ангар повністю вигорів. Було пошкоджено військову техніку — чотири «Урали», один «УАЗ» і ще один БТР. За даними рятувальників, цей ангар атакували дрони.

Подякувати 🎉