Facebook Pixel

На оператора цивільних дронів можна буде навчитися в 7 закладах професійної освіти

У деяких професійних технікумах України можна буде вивчитись на оператора цивільних дронів. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в Facebook.

Зокрема, нова програма буде запроваджена у семи профтехах у Львівській, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській і Чернігівській областях.

Quote«Завдяки підтримці Євросоюзу закупили дрони для практичного навчання та підготували викладачів, які тепер зможуть навчати учнів цієї програми. У планах — ще більше розширити мережу профтехів і затвердити освітній стандарт, який дасть змогу повноцінно готувати учнів цієї професії», — зазначив міністр.

За його словами, для України надважливо вміти керувати цивільним дроном.

Quote«Ці безпілотники використовують під час посівної, у рятувальних операціях, розмінуванні, вони допомагають оцінити збитки від бойових дій, а журналісти використовують їх для документування війни», — заявив Федоров.

Реформа профтехосвіти триває, нещодавно понад 200 закладів подали заявки, щоб оновити свої майстерні та створити якісні умови для підготовки спеціалістів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉