Facebook Pixel

Союзники нададуть Україні військової допомоги ще на €1,5 млрд

Україна отримає ще понад 1,5 млрд євро для військової допомоги, які вдалося зібрати в рамках Конференції північноєвропейських союзників, що пройшла у Копенгагені на рівні міністрів оборони, пише mil.in.ua.

Долучилися до Конференції представники понад 20 країн. До делегацій увійшли очільники оборонних відомств, заступники та інші високопосадовці.

За підсумками заходу стало відомо, що Данія вирішила додатково надати Україні 110 млн євро на військову підтримку. А Німеччина оголосила про намір зробити свій внесок, який «буде трохи ширшим, ніж у форматі Рамштайну».

Quote«Ваша стійкість непереможна, але ви не можете вистояти в цій нерівній війні самотужки. Ми всі повинні продовжувати надавати та збільшувати підтримку України зброєю, тренуваннями, розмінуванням, фінансово. І сподіваюсь, що ми зможемо тут сьогодні узгодити ще більше внесків, і, звичайно, Данія готова виконати свою частину. Сьогодні ми можемо оголосити про новий вклад у розмірі 110 млн євро на зброю, оснащення та тренування», – заявила прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен.

Також вона наголосила, що війна в Україні не стосується територій та кордонів, це війна переконань: між демократією і тиранією та за ті цінності, на яких ґрунтується Європа, вільний світ.

Варто зазначити, що на Конференції виступив президент України Володимир Зеленський, який наголосив на необхідності врегулювання ситуації на Запорізькій атомній електростанції, яка постійно обстрілюється російським окупантам.

Долучився до участі в заході й міністр оборони України Олексій Резніков. Він висловив подяку країнам-партнерам, які під лідерством США об’єдналися у рамках формату Рамштайн, й надали ЗСУ таку необхідну допомогу.

Quote«Україна зараз вже отримала підтримку, яка дозволяє нашим солдатам здивувати росіян на полі бою – на суші, у повітрі та на морі», — підкреслив Резніков.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉