Facebook Pixel

«Дабл Кейс» оштрафували за рекламу Pelliron на фінансових ринках

Дабл Кейс оштрафували за рекламу Pelliron на фінансових ринках

Дабл Кейс оштрафували за рекламу Pelliron на фінансових ринках

Національна комісія із цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) під час моніторингу діяльності фінансових пірамід (сумнівних інвестиційних проєктів) виявила незаконне розповсюдження реклами проєкту Pelliron, що позиціонує себе як відомий міжнародний брокер.

Про це повідомила пресслужба НКЦПФР.

У Комісії наголосили, що проєкт Pelliron не отримував жодних дозволів у регулятора та ліцензій для надання відповідних інвестиційних послуг на території України, але водночас активно рекламувався на радіостанціях, зокрема на «Хіт FM». Цей проєкт під виглядом академії з навчання торгівлі на фінансових ринках активно залучає нових клієнтів і популяризує Pelliron безпосередньо на своїй вебсторінці.

Комісія виявила замовника розміщення цієї реклами – ТОВ «Дабл Кейс».

НКЦПФР винесла постанову щодо ТОВ «Дабл Кейс» про розповсюдження реклами фінансових інструментів, ринків капіталу та організованих товарних ринків, що не відповідає вимогам законодавства про рекламу.

За результатами розгляду справи ТОВ «Дабл Кейс» було оштрафовано на 85 тис. грн. Також проєкт Pelliron внесено до переліку сумнівних інвестиційних проєктів.

Повний перелік проєктів наведений на офіційній вебсторінці Комісії в розділі «Захист прав інвесторів». У разі відсутності інформації про певний сумнівний проєкт у зазначеному розділі потенційні інвестори, керуючись «10 ознаками сумнівності інвестиційного проєкту», можуть самостійно проаналізувати його на предмет фіктивності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉