Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міжнародні партнери пообіцяли $56 мільйонів на розвиток біоенергетики в Україні

Фото: Replyua.net

Фото: Replyua.net

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та Глобальний екологічний фонд (GEF) профінансують програму підтримки розвитку біоенергетики. Про це сказала заступник глави ЄББР в Україні Леся Кузьменко — повідомив «Інтерфакс-Україна».

Програма спрямована на технології та системи зі збору, зберігання та переробки агробіомаси. Вона розрахована на чотири роки і оцінюється в $56 млн. Запустити програму планується з IV кварталу 2019 року. Глобальний екологічний фонд у межах програми надає грантову підтримку.

Основна частина коштів – $50 млн – буде спрямована на кредитування біоенергетичних проєктів у приватному секторі, ще $3,5 млн – на заохочувальні гранти. Інші кошти планується направити на інформаційну підтримку та освітні проєкти в сфері біоенергетики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Будь-яка приватна компанія, яка так чи інакше може вплинути на розвиток ланцюжка створення біомаси, може стати бенефіціаром цієї програми – підкреслили в ЄБРР.

Додатково

  • ЄБРР в Україні з 2006 року інвестував у проєкти з відновлюваної енергетики близько 500 млн євро, у тому числі 120 млн євро в проєкти з біоенергетики.
  • Станом на вересень 2019 року ЄБРР сукупно виділив Україні на проєкти держсектора економіки і муніципальні проєкти близько 13,6 млрд євро.
  • ЄБРР може профінансувати «зелені» проєкти в Україні в рамках аукціонів.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини