Facebook Pixel

За роки незалежності ЄБРР вклав у держсектор України 13,6 мільярдів євро

Фото: пресслужба Кабміну

Фото: пресслужба Кабміну

Станом на вересень 2019 року Європейський банк реконструкції та розвитку сукупно виділив Україні на проекти держсектору економіки та муніципальні проекти близько 13,6 млрд євро. Про це повідомила пресслужба Кабміну.

Це фінансування ЄБРР виділив Україні в рамках 433 проектів. Прем'єр Олексій Гончарук під час зустрічі з делегацією на чолі з віцепрезидентом банку Аланом Пію підкреслив, що ЄБРР залишається найбільшим інституційним інвестором в Україні.

Основним завданням співпраці наразі є збільшення обсягів кредитування для реалізації масштабних проектів з модернізації енергетичного сектору, транспортної та міської інфраструктури, а також банківського сектору.

Telegram Logo
Quote«Завдяки злагодженій співпраці з керівництвом ЄБРР цей рік може стати рекордним для банку в Україні із загальним обсягом інвестицій понад 1 млрд євро», – каже Гончарук.

Зазначимо, Європейський банк реконструкції та розвитку також вкладається в український АПК. Раніше стало відомо, що ЄБРР прокредитує на $120 млн експорт зернових та олійних культур найбільшого агрохолдингу України.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини