Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Місцева влада може в обмеженому обсязі перевіряти дотримання законодавства про працю – закон

Фото: informator.ua

Фото: informator.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон № 1320-IX, який дає можливість органам місцевого самоврядування контролювати дотримання законів про працю на комунальних підприємствах, розташованих на їхній території.

Вони також можуть ініціювати державні перевірки трудового законодавства на інших підприємствах і у ФОПів, які використовують працю найманих працівників. Для цього виконавчі органи місцевих рад мають звертатися до Держпраці.

Водночас виконавчі органи позбавлені права складати адміністративні протоколи за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.

Внесено зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, згідно з якими за невиконання законних вимог або недопущення інспекторів Держпраці (його територіальних органів) до перевірки для посадових осіб передбачений штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Цей закон називається «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання». Він набуде чинності через місяць після опублікування.

Додатково. Стів Джобс на своїй першій роботі отримував $5 на годину. На посаді виконавчого директора Apple він офіційно заробляв ще менше — $1 на рік. Але водночас міг собі дозволити майже все, адже накопичив великий капітал за минулі роки. Українці навряд чи можуть похвалитися цим: зараз середня зарплата в країні становить приблизно 12,3 тис. грн на місяць (або трохи менше ніж $450).

The Page дізналося, де в Україні платять більше й на яку максимальну зарплату можуть розраховувати претенденти, щоб накопичити капітал. Ми склали власний топ-10 високооплачуваних професій в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини