Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Контрнаступ триває: українські військові звільнили ще з десяток сіл та міст на окупованих територіях

Миролюбівка, Михайлівка, Архангельське та Борова звільнено від окупантів. Фото: mind.ua

Миролюбівка, Михайлівка, Архангельське та Борова звільнено від окупантів. Фото: mind.ua

Українські військові продовжують звільняти від російських загарбників окуповані міста. Деокупувати території захисникам вдається на всій лінії фронту.

Останніми звільненими населеними пунктами, які змогли відвоювати українські військові у Херсонській області стали села Миролюбівка, Золота Балка, Новоолександрівка, Гаврилівка, Михайлівка та селище міського типу Любимівка. А перед цим стало відомо про деокупацію Архангельського. Над усіма звільненими українськими містами вже підняли українські стяги.

Крім того у соцмережах з'явилося фото українських військових у селі Шевченківка, однак офіційної інформації про звільнення ще не надходило.

Також продовжують просуватися українські сили й на східному напрямку. Зокрема, у Донецькій області було звільнено село Торське. Як відомо, російські загарбники наразі намагаються зайняти оборону в Кремінній.

Досить активно військові працюють й у Харківської області. Так, стало відомо про звільнення селища міського типу Борова в Ізюмському районі.

Quote«Борова і більша частина Борівської селищної територіальної громади під контролем ЗСУ! Триває зачистка територій. Подробиці згодом», — повідомили у Борівській селищній раді.

Контекст. Протягом 2 жовтня 2022 року Збройні сили України ліквідували 320 окупантів, знищили 3 танки, 16 бойових броньованих машин і 1 літак.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини