Facebook Pixel

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України думають розділити: Корнієнко

Уряд планує розділити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України. Зокрема, з нього виокремлять Мінінфраструктури, яке можуть об'єднати з Мінекономіки.

Про це пише NV, посилаючись на нардепів з фракції «Слуга Народу»

За словами, Олександра Корнієнка, першого віцеспікера ВР, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури у своєму нинішньому вигляді виявилось неефективним.

Quote«Треба визнати не дуже вдалим цей експеримент з об'єднанням і визначити, що треба окреме профільне міністерство, яке буде займатися регіональним розвитком, зв’язком з громадами, з областями, з районами тощо. Особливо враховуючи прифронтові історії та інтеграцію до ЄС», — пояснив Олександр Корнієнко.

Аналогічне пояснення озвучив редакції народний депутат від СН Дмитро Наталуха, голова парламентського комітету з питань економічного розвитку.

Quote«Якщо відбувається переформатування міністерства, то звісно, що міністр втрачає посаду, — сказав він. — Тому що міністерство розділяється на два. Потім буде призначення двох нових міністрів».

Хто стане наступником Кубракова

Що станеться з Мінінфраструктури, наразі невідомо. Не виключено, що МІУ можуть приєднати до Мінекономіки, підпорядкувавши віцепрем'єрці Юлії Свириденко. Адже, нібито, наразі нема кандидатів, які б могли очолити окреме міністерство.

На посаду ж голови Мінрегіону претендують відразу четверо кандидатів. Міністерство можуть очолити голова «Нафтогазу» Олексій Чернишов, заступник керівника ОП Олексій Кулеба, депутат від «Слуги Народу» В’ячеслав Безгін або ж ексзаступник очільника Мінрегіону Віталій Негода.

Нагадаємо, що 9 травня Верховна Рада звільнила віцепрем’єр-міністра Олександра Кубракова. Що відомо про ексміністра – далі у матеріалі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉