Мінфін залучив на аукціоні ОВДП 10 млрд грн

Міністерство фінансів на первинному аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики збільшило продаж тримісячних паперів на суму понад 10 млрд грн, тобто на 86,7%. Ставку відсікання при цьому зберегли на рівні 11,3% річних.

У пресслужбі Мінфіну повідомили, що середньозважена ставка склала 11,26%, водночас минулого тижня вона була на рівні 11,24%.

Варто також зазначити, що кількість заявок на цей аукціон зросла вдвічі у порівнянні з попереднім аукціоном (до 14), а кількість задоволених — втричі, до 12. Відомство відхилило лише дві заявки на 0,23 млрд грн зі ставками до 16% річних.

Telegram Logo

Крім того, Мінфін відмовився від розміщення п'ятимісячних паперів, яке анонсував раніше.

Контекст. До минулого тижня Мінфін більше місяця не проводив ОВДП-аукціони через кон'юнктуру ринку боргового капіталу, що постійно змінювалася. У практиці проведення ОВДП-аукціонів Мінфін тепер більше враховує попит і кон'юнктуру ринку.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

На попередньому аукціоні, який пройшов 28 квітня, Мінфін залучив $164 млн, що в 5,4 раза менше, ніж на минулому валютному розміщенні, і 5,4 млрд грн, що у 5,4 раза більше, ніж на минулому гривневому аукціоні ОВДП.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини