Мінфін США заявив про загрозу подальшого зростання безробіття в країні

Стіва Мнучин вважає, що нинішній рекордний рівень безробіття в США може ще зрости. Фото: VOA

Стіва Мнучин вважає, що нинішній рекордний рівень безробіття в США може ще зрости. Фото: VOA

Рекордний рівень безробіття, про який уряд США повідомил в 8 травня, може ще зрости. Про це сказав 10 травня міністр фінансів Стівен Мнучин, передає «Голос Америки».

За даними Міністерства праці, рівень безробіття зріс у квітні до 14,7%. Показник побив рекорд післявоєнного часу, досягнутий у листопаді 1982 року, коли безробіття становило 10,8%.

Мнучин дав зрозуміти, що Білий дім обговорює додаткові фінансові заходи щодо зниження економічних наслідків пандемії. При цьому він сказав, що федеральний уряд не хоче надавати фінансову допомогу штатам, які «погано» управляються.

Telegram Logo

Білий дім також наполягає на зниженні податку на заробітну плату, додав міністр.

Контекст. Рівень безробіття в США за квітень зріс до 14,7% проти 4,4%, зафіксованих у березні. За місяць 20,5 млн людей втратили роботу, з них 19,5 млн – в приватному секторі, 0,98 млн – в державному. Найбільш значні скорочення відбулися в готельному і ресторанному бізнесі – 7,6 млн осіб. У роздрібній торгівлі скоротили 2,1 млн осіб, в сфері охорони здоров'я – 1,4 млн, виробничі підприємства скоротили 1,3 млн осіб, а будівельні компанії – 1 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини