Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міненерго прийняло на баланс сховища зрідженого газу біглого Курченко

Перевалка в порту Рені. Фото: gp.gov.ua

Перевалка в порту Рені. Фото: gp.gov.ua

Кабінет міністрів розпорядився передати Міністерству енергетики майновий комплекс Сергія Курченко по наливу, зберіганню і сливу скрапленого вуглеводневого газу в Ренійському морському торговому порту вартістю близько 100 млн грн.

Рішення виконано за вироком Київського районного суду Одеси, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

«Прокурори довели, що підприємство було придбано в 2012 році членами злочинної організації під керівництвом українського бізнесмена-втікача і використовувалося для маскування злочинів по ухиленню від сплати податків під виглядом фіктивного вивезення нафтопродуктів», — сказано в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У цій справі засуджені колишній керівник і три співробітники газового терміналу в порту «Рені». Вони діяли в складі злочинної організації і сприяли умисного ухилення підконтрольних підприємств від сплати податків і організовували складання завідомо неправдивих офіційних документів. Досудове розслідування відносно інших членів злочинної організації триває.

Контекст. У лютому 2018 року Київська районний суд Одеси застосував спеціальну конфіскацію на користь держави майнового комплексу терміналу з перевалки скрапленого газу ТОВ «Лагуна-Рені».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Вищий господарський суд України у грудні 2017 року визнав недійсним електронні торги з реалізації арештованого майна «Лагуна-Рені», яке продали на електронних торгах за 7 млн грн при оціночної вартості близько 100 млн грн.

Згідно доводам правоохоронців, посадові особи «Лагуна-Рені» в 2012-2014 рр виконували документальне оформлення фіктивного виходу нафтопродуктів в інтересах групи ВЕТЕК Сергія Курченко. Вони вносили в офіційні документи недостовірні відомості про переміщення нафтопродуктів автомобільним транспортом, заїзд на територію порту, завантаження їх на судна та інші відомості, пов'язані з митним і прикордонним оформленням виходу суден з портів.

Слідчі вважають, що посадові особи «Лагуна-Рені» сприяли здійсненню афілійованими з Курченко компаніями схеми по ухиленню від сплати податків «перерваний транзит».

Коментарі

Всі новини