Microsoft призупинила переговори про покупку частки в TikTok: чекає рішення Трампа

Президент Дональд Трамп допускає блокування TikTok в США. Фото: Twitter / CHK

Президент Дональд Трамп допускає блокування TikTok в США. Фото: Twitter / CHK

Компанія Microsoft веде переговори переговори з китайською ByteDance про покупку частки в соціальній мережі TikTok. Про це повідомила газета The New York Times з посиланням на власні джерела. Журналіст Fox Business Network написав про це в Twitter з посиланням на джерело в банківській сфері (в коментарях під постом вказали, що це, можливо, просто спекуляції самої соцмережі з метою підвищити власну оцінку).

Президент США Дональд Трамп 31 липня заявив журналістам, що допускає блокування TikTok в США. За його словами, він має на це право відповідно до Міжнародного закону про надзвичайні економічних повноваженнях. Влада США побоюються, що китайський застосунок використовується для збору особистих даних американських громадян. Раніше, в середині липня, про можливе заходи щодо TikTok і китайського месенджера WeChat говорив глава апарату Білого дому Марк Медоуз.

Після цієї заяви Трампа Microsoft призупинила переговори, до тих пір, поки влада США не сформулює свою позицію щодо TikTok, повідомила The Wall Street Journal.

Telegram Logo

Контекст. Пропозиції ByteDance про продаж контролю від інвесторів стали надходити після того, як у TikTok почалися проблеми з регуляторами США через безпеку персональних даних. Ряд інвесторів самої ByteDance, а також сторонні компанії та інвестфонди пропонували за TikTok $50 млрд. Це 50 прогнозних річних виторгів цього року. Схожий сервіс Snap оцінюється тільки в 15 річних виторгів, або $33 млрд.

У своїй першоій публічной заяві в якості генерального директора TikTok екскерівник Disney Кевін Майер сказав, що компанія зробить відкритим код, який управляє алгоритмами модерації контенту. Робиться це для того, щоб експерти могли спостерігати, як політики сервісу застосовуються в реальному часі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини