«Мене звільнили контрабандисти», – Нефьодов

Ексглава Державної митної служби Максим Нефьодов. Фото: Facebook

Ексглава Державної митної служби Максим Нефьодов. Фото: Facebook

Ексголову Державної митної служби Максима Нефьодова звільнили контрабандисти, повідомив він в інтерв'ю партнеру The Page – щотижневику «Перша Шпальта».

«Якщо говорити дуже просто, то контрабандисти прийшли в Офіс президента і пояснили, що реформа – це довго, складно, незрозуміло, простий народ це не оцінить. Зараз можна повернути міцних господарників і вони в ручному режимі зберуть додатковий мільярд президенту на дороги або на щось подібне. А цих всіх реформаторів краще з пляжу. Результат очікуваний – тепер ні реформи, ні грошей».

Максим Нефьодов

Максим Нефьодов

ексголова Державної митної служби

Нефьодов додав, що після того, як його звільнили, з персональної точки зору, він відчуває себе набагато комфортніше, але з точки зору роботи митниці, «спостерігати за цим без сліз на очах важко».

«Я вже півтора місяці, так би мовити, на свободі. Звичайно, повертатися в бізнес, не мати цієї напруги, нездорової уваги псевдожурналістів або чогось подібного, звичайно, приємно. Хоча з точки зору того, що відбувається на тій же митниці, з якої звільнили нашу команду, звичайно, спостерігати за цим без сліз на очах важко», – додав він.

Telegram Logo

Контекст. Нефьодов був головою Митної служби з квітня 2019 року. Його звільнили 24 квітня 2020 року. Також в урядах Володимира Гройсмана та Олексія Гончарука Нефьодов був першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини