Facebook Pixel

Meest доставлятиме покупки з інтернет-магазинів Канади: деталі

Meest доставлятиме покупки з інтернет-магазинів Канади

Meest доставлятиме покупки з інтернет-магазинів Канади

Сервіс Meest Shopping розширює географію послуг доставки товарів з інтернет-магазинів, додаючи Канаду до переліку країн. Про це повідомила пресслужба компанії.

Meest Shopping тепер пропонуватиме доставку замовлень з канадських онлайн-майданчиків безпосередньо до адрес клієнтів або у найближчі відділення Meest в Україні.

Quote«Розширення послуг Meest Shopping на канадський ринок — ще один крок, щоб пропонувати нашим клієнтам якісні та доступні послуги. Завдяки цьому перелік інтернет-магазинів, з яких можна отримати доставку посилки в Україну, суттєво збільшиться. А доступні тарифи дозволять не переплачувати за логістичний сервіс», — повідомили у пресслужбі.

Скільки коштує доставка Meest Shoping з Канади

Вартість доставки з Канади в Україну через Meest Shopping становитиме:

Додатково пропонуються послуги страхування та пакування посилок. Оперативність роботи забезпечуватиме власний склад компанії в Канаді.

Нагадаємо, що Meest Shopping спеціалізується на доставці покупок з європейських та північноамериканських інтернет-магазинів. Сервіс входить до групи Meest, яка також включає Meest ПОШТА, Meest Cargo, Meest China, Meest Europe, Meest USA та Meest Canada.

Компанія заснована Ростиславом Кісілем понад 30 років тому і надає послуги пересилання посилок у понад 70 країн світу.

Нагадаємо, у грудні 2023 року Meest Пошта знизила тарифи на міжнародні доставки до чотирьох країн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉