Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Meest спростила відправдення посилок за кордон через застосунок

Meest спростила відправлення посилок за кордон через застосунок. Фото: Meest

Meest спростила відправлення посилок за кордон через застосунок. Фото: Meest

Логістична компанія Meest додала у свій застосунок Meest Пошта послугу оформлення відправлень за кордон.

Quote«Тепер клієнтам не треба фізично приходити до відділення та заповнювати декларацію — усе буде зроблено автоматично», — повідомили в компанії.

Як оформити відправлення за кордон через застосунок Meest Пошта

  1. Створити відправлення в застосунку Meest Пошта.
  2. Додати кінцевим пунктом адресу міжнародного сортувального центру компанії на вул. Зелена, 147 у Львові.
  3. Після надходження фахівці Meest самостійно оформлять посилку, запакують її, заповнять декларацію — без необхідності додаткового втручання з боку користувача — та відправлять у зазначену країну.
Quote«Мати справу з логістичними документами може бути серйозним викликом, особливо для тих, хто ніколи раніше з ними не стикався. Наша мета — максимально спростити процес обміну посилками, навіть якщо адресат перебуває за тисячі кілометрів від клієнта», — підкреслює президент міжнародної групи компаній Meest Ростислав Кісіль.

Meest відправляє посилки з України в понад 40 країн світу, зокрема, до Польщі, США, Канади, Франції, Іспанії, Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Італії, Грузії, Великої Британії.

Відправити посилку можна на локальні відділення та поштомати компаній-партнерів, а також адресно, за допомогою кур’єрських послуг.

Тариф на доставлення в Польщу через Meest складає від 230 грн. Відправити посилку в Польщу можна не тільки кур’єром, а й на місцеві відділення та поштомати польського оператора InPost.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини