Медведчук поговорив з Путіним про санкції і вакцину. На тому і розійшлися.

Медведчук повідомив, що прищепився російською вакциною від коронавирусу. Фото: АП Росії

Медведчук повідомив, що прищепився російською вакциною від коронавирусу. Фото: АП Росії

Співголова партії «ОПЗЖ» і народний депутат Віктор Медведчук зустрівся 6 жовтня з президентом РФ Володимиром Путіним в його підмосковній резиденції. Російські державні ЗМІ та інформаційні агентства приділили велику увагу цій зустрічі. На сайті Адміністрації президента РФ опублікована стенограма.

Під час розмови Медведчук повідомив, що прищепився російською вакциною від коронавірусу. «Я цю вакцину перевірив на собі, Відпочиваючи в Криму в серпні місяці, вакцинувалася я, дружина Оксана, наш син Богдан, і дуже добре її переніс. І я вважаю, що це найефективніший засіб на сьогоднішній день в боротьбі з коронавірусом», — сказав Медведчук.

Він попросив Путіна поставити цю вакцину в Україну. Той відповів, мовляв, потрібно, щоб офіційна влада України відповідним чином сформулювали свої запити, свої потреби. «Ми до цієї роботи готові, незважаючи ні на які політичні складності. Це питання суто гуманітарного характеру, турботи про людей, які нам небайдужі, безумовно, як в Росії, так і на Україні», — висловився президент РФ.

Telegram Logo

Також Медведчук підняв питання санкцій. «У мене серце болить від того, що люди на Україні, які працювали на підприємствах, які були орієнтовані на Росію, виявилися в складному становищі. Це найголовніше, це хочеться, звичайно, виправити. Але ми не можемо робити якихось винятків із переліку тих країн, які ввели проти нас санкції «, — сказав Путін у відповідь на прохання розглянути можливість скасування санкцій проти деяких українських підприємств.

Медведчук також сказав, є «Ліга промисловців і роботодавців» (пошуковик Google не знає про таку організацію. — Прим. The Page), в яку входить 240 учасників. Це підприємства «важкого машинобудування, радіотехнічного та сільськогосподарського машинобудування». Вони звернулися до «ОПЗЖ» і особисто до Медведчука з проханням посприяти в питанні скасування санкцій на окремі коди продукції.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Путін запропонував почати обговорення цих проблем через громадські організації, такі як Торгово-промислова палата, і через уряд. Медведчук відповів, що він хотів би зустрітися з прем'єром РФ і обговорити ці питання, оскільки «все одно треба йти по шляху відновлення торговельно-економічних відносин».

Зустріч Медведчука і прем'єра РФ Михайла Мішустіна відбулася. За словами прем'єра, в результаті імпортозаміщення багато ніш, в яких працювали українські компанії, вже зайняті. «Однак розуміючи, що в цьому сенсі потрібно рухатися, я обіцяю, що ми уважно вивчимо всі ваші пропозиції і спробуємо знайти відповідні рішення, якщо це буде можливо», — пообіцяв глава уряду Росії.

Додатково. Володимир Путін відзначає 7 жовтня свій день народження, 68 років.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини