Facebook Pixel

Масі Найєм прийшов до тями й розповів про свій стан

Відомий адвокат Масі Найєм, який отримав важке поранення й перебував у медикаментозному сні після операції, прийшов до тями.

Про це сам Найєм-молодший написав на своїй сторінці у Facebook. Він розповів, що втратив одне око й погано бачить іншим.

https://www.facebook.com/MasiNayyem/posts/pfbid0UwkDgNrFd8GADxB6k5b2Ka3er4e5RSy1wzvS9Ljyuy9sV3dA7d2J9AEuDVnVwd8Yl

Масі розповів, що в нього вже були відвідувачі, а він сам більше непокоїться за свого друга, який досі перебуває в комі.

Quote«Був брат, Татка, Костя та рідні партнери компанії. Більше переживаю за свого друга, він усе ще в комі», — поділився Найєм, додавши, що фото не викладатиме, бо не подобається собі в такому стані.

Рідний брат Масі, заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм також відписав у Facebook, що зміг поспілкуватися з пораненим. Він подякував усім, хто допоміг брату з наданням першої допомоги, доправленням до шпиталю та лікуванням.

Quote«Дуже сподіваюся, що колись обов'язково побачу та подякую всім, хто супроводжував брата на операційний стіл. Я знаю, що ви виконували свій обов'язок. Тепер я та ВСЯ наша сім'я в неоплатному боргу перед вами», — підкреслив Мустафа.

Він додав, що життя Масі було на волосині та все ще перебуває під загрозою.

Quote«Але якби не всі ви, я не зміг би знову взяти його за руку і сказати, що люблю. Дякую. 🙏 ❤️‍🩹», — написав Найєм.

Контекст.

  • Як уже повідомляло The Page, Масі Найєм, відомий адвокат, ветеран АТО, що знову мобілізувався у 2022 році, отримав серйозне поранення. 17 квітня, після від'їзду на фронт, Масі Найєм виклав фото з книгою Генрі Міллера «Час убивць» і написав:
Quote«Нарешті я знайшов спокій. Бо відтепер знову в лавах ЗСУ. Узяв із собою речі, книгу з полиці, яку ще не читав. І думки про світле майбутнє».
miller.jpeg
  • 5 червня стало відомо, що Масі отримав важке осколкове поранення голови, множинні переломи кісток і внутрішньочерепну гематому. Його прооперували в Дніпрі, в обласній лікарні ім. Мечникова, розповів раніше його брат Мустафа Найєм. За словами лікарів, наступні кілька діб будуть вирішальними у відновленні бійця.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉