Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Марченко розповів, завдяки чому знизяться ставки за іпотекою

Відсоткові ставки будуть фіксованими на весь період іпотечного кредитування. Фото: Міністерство фінансів

Відсоткові ставки будуть фіксованими на весь період іпотечного кредитування. Фото: Міністерство фінансів

Доступна іпотека на купівлю житла видаватиметься за ставками від 5 до 7%. Відсоткові ставки будуть фіксованими на весь період кредитування. Про це міністр фінансів Сергій Марченко розповів в інтерв'ю виданню «Мінфін».

За його словами, буде створено спеціальну компанію, яку докапіталізовуватиме уряд. Вона зможе забезпечити створення фінансово-кредитних механізмів, а також запустити іпотечне кредитування та фінансовий лізинг житла на прийнятних умовах.

«Планується, що такі кредити надаватимуться в сумі до 2 млн грн за низькими відсотковими ставками — приблизно від 5 до 7% річних на строк від 60 до 240 місяців. Перший внесок — не менш як 20%», — пояснив міністр.

Буде встановлено обмеження — не більше ніж 52 квадратні метри на одну людину.

«Другий напрямок — фінансовий лізинг на строк до 20 років із відсотковою ставкою приблизно 5% річних і без сплати першого внеску», — сказав Марченко, уточнивши, що ця послуга буде орієнтована на військових, поліцейських та інших службовців.

На першому етапі передбачається надати 12,5 тис. іпотечних кредитів і придбати 18,8 тис. квартир у фінансовий лізинг.

Додатково. Верховна Рада 5 листопада ухвалила за основу проєкт держбюджету-2021.

Про те, яким було перше півріччя для готельної індустрії України, як змінювався підхід готельєрів до свого продукту, які формати готелів краще пережили першу хвилю пандемії — у матеріалі The Page.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини