Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Львів із 18 жовтня посилює карантин: які обмеження діятимуть у місті

Львів із 18 жовтня посилює карантин. Фото: © Львівська міська рада

Львів із 18 жовтня посилює карантин. Фото: © Львівська міська рада

У Львові з 18 жовтня посилюють карантин. Школи підуть на канікули, заклади харчування працюватимуть лише до 23:00, а на масові заходи пускатимуть лише з COVID-сертифікатами. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

У місті запровадять ряд обмежень.

Освіта. Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Це стосується також позашкілля та дозвілля.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Культура. Заборонено проводити масові заходи, окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу. Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% загальної кількості місць. Музичні школи — на двотижневих канікулах. Народні доми, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Торгівля. Промислові, продовольчі ринки та магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також із дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування працюватимуть лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком. Крім цього, заклади зможуть працювати лише до 23:00. Садовий зазначив, що якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади можна буде відвідувати тільки за наявності вакцинації або негативного ПЛР-тесту.

Спортзали зможуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники мають бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

Готелі та хостели працюватимуть лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини