Lufthansa почала 48-годинний страйк: загалом скасують 1300 рейсів

У Німеччині в ході 48-годинного страйку співробітників авіакомпанії Lufthansa скасували вже 700 рейсів, а в п'ятницю скасують ще 600.

Через відміну рейсів постраждають близько 180 тис. пасажирів, пише DW.

Страйк розпочався 7 листопада й торкнулася найбільших аеропортів країни — в Мюнхені та у Франкфурті-на-Майні.

Telegram Logo

Причиною страйку називають відмову керівництва авіакомпанії проводити з профспілкою бортпровідників UFO переговори щодо тарифів з оплати праці.

Один з керівників профспілки Даніель Флор повідомив, що трудові спори можуть зачепити й інші авіакомпанії з концерну Lufthansa — Eurowings і Sunexpress.

Lufthansa 6 листопада намагалася добитися заборони страйку через суд, але програла. Суди з трудових спорів у двох інстанціях визнали страйк законним, відхиливши позов авіакомпанії. У Lufthansa заявили, що «з жалем приймають» судове рішення.

У майбутні вихідні представники авіакомпанії та профспілки UFO проведуть зустріч, на якій спробують залагодити розбіжності та почати діалог.

Контекст

  • У серпні диспетчери міжнародного аеропорту Гонконгу (один з найбільших у світі) приєдналися до страйку проти закону про екстрадицію з КНР. У зв'язку з цим було скасовано понад 200 рейсів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Список «червоної» та «зеленої» зон: можливі зміни у критеріях МОЗ

Міністерство охорони здоров'я може змінити критерії розділення країн на «червону» та «зелену» зони. Замість кількості активних хворих можна використовувати показник інцидентності на 100 тис. населення, який розраховується за кількістю нових захворювань за останні 14 днів.

Ті, що біжать хвилями. Як треба змінити портову галузь України

Українську портову галузь стрясають скандали. Державні органи, які регулюють діяльність портів, продовжують створювати в них вкрай токсичну атмосферу. Для того щоб знову зробити галузь привабливою для вантажів і домогтися значного зростання перевалки, потрібна масштабна дерегуляція та зміна низки ключових законів.

партнерський матеріал

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.