Facebook Pixel

Lifecell переведе реєстрацію клієнтів на блокчейн та розгорне активність у фінтех-сервісах

lifecell запускає блокчейн і фінтех-сервіси. Фото: lifecell.ua

lifecell запускає блокчейн і фінтех-сервіси. Фото: lifecell.ua

Оператор мобільного зв'язку lifecell переходить на технологію блокчейн у роботі з клієнтами, у зв'язку з чим почав співпрацювати з європейською криптовалютною біржею WhiteBIT.

«Ми почали працювати з технологіями блокчейну. Сподіваюся, невдовзі ми оголосимо про те, як можна використовувати блокчейн для наших операцій, як цими технологіями зможуть скористатися наші абоненти. Ми говоримо про реєстрацію, ми говоримо про приватність. Ми хочемо використати технологію блокчейн для реєстрації наших користувачів», — повідомив в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» СЕО lifecell Ісмет Язиджи.

Блокчейн у бізнесі lifecell

Використання технології блокчейн дасть змогу користувачам зберегти анонімність та водночас довести, що вони — власники SIM-картки.

Telegram Logo

«Також ми хотіли б розширити використання технологій блокчейн для інших сфер бізнесу. І ми з радістю співпрацюватимемо в цьому напрямку з державними установами, щоб допомогти їм зробити крок уперед у процесі цифрової трансформації», — зазначив СЕО lifecell.

Технологія блокчейн дуже перспективна, тому компанія має намір застосовувати її в якомога більшій кількості своїх сервісів.

«Україна легко пробує нове та швидко адаптується до нових технологій. Достатньо подивитися на криптовалюту чи технологію блокчейн. Щоденні обсяги транзакцій дуже високі», — наголосив СЕО lifecell.

Активність lifecell у фінтех-сервісах

«Ми надаємо фінансові послуги за допомогою Paycell. На жаль, повноцінній роботі сервісу завадили деякі регуляторні обмеження. Але наступного року ми плануємо виходити на ринок фінтех-сервісів агресивніше», — поділився Ісмет Язиджі.

Раніше повідомлялося, що lifecell запустив мобільний гаманець Paycell для Android-пристроїв у 2020 році. Також компанія планувала запустити сервіс мобільних грошей Paycell, що дає змогу отримати фізичну дебетову картку системи «Простір» банку «Восток» у червні 2019 року.

У жовтні 2018 року Нацбанк України видав дочірній компанії lifecell ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунка.

lifecell — третій за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Компанія Turkcell (Туреччина) має 100% акцій ТОВ «Лайфселл».

WhiteBIT — криптовалютна біржа, яка вийшла на європейський ринок у 2018 році. За цей час кількість її користувачів перевищила 1 млн, а у квітні 2021 року було опрацьовано перші 500 тис. транзакцій. На майданчику підтримується понад 200 різних активів і понад 400 торгових пар у криптотокенах і фіатних валютах. Також є власна децентралізована біржа WhiteSwap.

Коментарі

Всі новини