Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нова функція від monobank. Що таке eSIM, як вона працюватиме та коли стане доступна

Monobank запустив функцію віртуальної SIM-карти. Фото: Spichka.press

Monobank запустив функцію віртуальної SIM-карти. Фото: Spichka.press

Співзасновник monobank Олег Гороховський оголосив про запуск фінустановою, поки що в бета-режимі, функції віртуальної SIM-картки (eSIM) від оператора зв’язку lifecell. Для широкого загалу вона стане доступною з 18 жовтня.

eSIM — віртуальна SIM-карта, якою людина може користуватися окремо або разом із фізичною картою. Для неї не потрібен слот у телефоні, як для традиційної. Однак для її роботи потрібен смартфон з вбудованим спецчипом. Власники айфонів із версією старішою за 12.1, для прикладу, скористатися новою функцією від monobank не зможуть.

Користувачам також пропонуватимуть підібрати телефонний номер. Якщо в базі є номер, що збігається з тим, яким вже користується особа, його запропонують першим. В іншому випадку людина може обрати відповідний номер за допомогою конструктора. Окрім того, у користувача є змога додати кілька eSIM, якщо це потрібно, і переключатися між ними.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ціна віртуальної картки становить 150 грн, однак одразу після купівлі ця сума «впаде» на рахунок придбаної eSIM. Додатково до цього на ньому буде ще 150 грн на придбання тарифу, який обере для себе користувач.

Гороховський анонсував, що мобільним рахунком lifecell можна буде керувати з додатку monobank, а саме: контролювати баланс, переходити на інші тарифні плани, налаштовувати регулярні платежі тощо.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Наприкінці вересня стало відомо, що mononank готується до запуску власних банкоматів.

Нещодавно monobank запустив послугу еквайрингу та придбав сервіс expirenza.

У липні банк анонсував запуск можливості купувати та продавати біткоїни.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини