Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

LC Waikiki відкриє в Україні 60 магазинів до 2023 року

Великий турецький fasion-ритейлер LC Waikiki планує відкрити 60 нових магазинів в Україні протягом найближчих трьох років.

«Вже в першому кварталі 2020 року в ТРЦ River Mall відкриється дворівневий магазин турецького бренду LC Waikiki загальною площею 1,88 тис. кв. м. Магазин стане найбільшим в українській мережі компанії», – повідомив ритейлер.

Зараз в Україні вже працюють 32 магазини мережі: в Києві, Чернігові, Житомирі, Харкові, Львові, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Одесі та в інших містах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У відкриття ТРЦ River Mall у Києві колишні власники банку «Аваль» інвестували понад $140 млн.

У цьому торговому центрі 12 вересня відкрився третій магазин H&M в Україні в новому форматі, який, згідно з задумом компанії, створить максимально комфортний простір для шопінгу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

LC Waikiki – французький бренд одягу, який у 1988 році заснували двоє французів, але пізніше – в 1997 році – торгову марку викупили турецькі інвестори. Компанія виробляє і продає одяг, взуття та аксесуари для дітей і дорослих.

До мережі входить понад 990 магазинів у 47 країнах. В Україні LC Waikiki працює з 2013 року. Розвитком мережі тут займається компанія «Тема Мода Юкрейн», створена в 2006 році.

Коментарі

Всі новини