Лакшмі Міттал модернізує «Криворіжсталь» за $1 млрд

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

CEO Лакшмі Міттал, глава компанії ArcelorMittal, яка володіє Криворізьким металургійним комбінатом (АМКР), пообіцяв запустити в Україні інвестиційну програму «Сталевий мільярд» з екомодернізаціі виробництва сталі.

Президент Володимир Зеленський обіцяє всебічну підтримку ініціативі Міттала, йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента за підсумками зустрічі.

«Інвестиції в українську економіку та екологію — це позитивний сигнал для всіх інвесторів, яким ми будемо надавати всебічну підтримку», — зазначив Зеленський.

Telegram Logo

Сторони обговорили розвиток «зеленої» металургії та збільшення інвестицій в Україну з огляду на екологічні характеристики відповідно до світових стандартів.

Зеленський наголосив на необхідності якнайшвидшого завершення модернізації коксохімічного, агломераційного та доменного виробництв, які є найбільшими забруднювачами.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Лакшмі Міттал уточнив, що інвестпрограма «Сталевий мільярд» передбачає інвестиції обсягом майже $1 млрд в екомодернізацію виробництва сталі в Кривому Розі. Компанія підтвердила готовність почати цю програму у 2022 році.

Контекст. Після критики з боку Володимира Зеленського щодо невиконання АМКР екологічних зобов'язань наприкінці літа 2019 року СБУ порушила щодо підприємства кримінальну справу за ст. 441 Кримінального кодексу (екоцид).

Конфлікт вдалося врегулювати після того, як АМКР представив Зеленському план ініціатив щодо зниження навантаження на довкілля.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини