Facebook Pixel

Кропачов завершив угоду про придбання трьох українських телеканалів

Колишній негласний «куратор» державної власності у вугільній промисловості при Порошенку Віталій Кропачов закрив операцію з купівлі трьох українських телеканалів у польсько-української інвестиційної компанія Millstone&Со.

Про це повідомив польський інвестор Роберт Квітковський, який володів телеканалами через інвесткомпанію Millstone&Со, передає «БізнесЦензор».

«Минулого тижня ми дійсно закрили операцію з продажу трьох українських телеканалів, про умови якої домовилися з покупцем ще навесні цього року. А вже в середині літа новий власник офіційно заявив про свої права», — повідомив Роберт Квітковський.

Йдеться про телеканали Інфо 24 (ТОВ «ТВІ.САТ»), ТВI.ЮА і «Погода» (телеканал Business — ТОВ «ТВІ.Т2»).

Польський бізнесмен подякував менеджменту каналів за роботу, зазначивши, що вони зробили «навіть більше, ніж очікувалося».

Віталій Кропачов планує консолідувати придбані активи в єдиний медіахолдинг. Перезапуск роботи телеканалів відбудеться найближчим часом.

Контекст. Вперше Кропачов повідомив про покупку медіаактивів улітку з метою створити на їхній базі медіахолдинг під місцеві вибори. Канал Business компанія Millstone&Co придбала у Сергія Арбузова, віцепрем'єра уряду Януковича.

Віталій Кропачов при Порошенку виконував функцію «смотрящего» за державними підприємствами енергетичного сектора, пов'язаними з бізнес-партнером Порошенка Ігорем Кононенком. Згодом Кропачов придбав кілька вугільних активів, що раніше належали «сім'ї» Януковича.

Компанії «Доненергоекспорт» і «Тріалтрейд», які пов'язують з Кропачовим, було оштрафовано АМКУ на 4,2 млн грн і 340 тис. грн за змову при закупівлях держпідприємства «Красноармійськвугілля».

Millstone&Co – це польсько-українська приватна інвесткомпанія. Спеціалізується на інвестуванні та залученні капіталу, на управлінні активами, а також на супроводі угод злиття та поглинання (M&A). Компанія працює на ринках Центральної та Східної Європи протягом 20 років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉