Facebook Pixel

«Укрсталь Конструкція» відремонтує Кременчуцьку ГЕС за 100 млн грн

«Укрсталь Конструкція» виграла тендер на ремонт гідроагрегатів Кременчуцької ГЕС «Укргідроенерго» загальною вартістю 100,3 млн грн.

Про це свідчить відповідний тендер в системі Prozorro. Згідно з документацією, на ГЕС планується:

 • придбання затвора плоского ВЗГ №588 ЦМ (1 од);
 • монтаж затвора плоского ВЗГ №588 ЦМ;
 • придбання і монтаж мусорозадержівающей решіток (6 од. для двох гідроагрегатів);
 • придбання і монтаж штанг для мусорозадержівающей решіток 750 кН (6 комплектів (12 од.) для двох гідроагрегатів);
 • придбання затвора плоского №651 ЦМ (1 од.);
 • монтаж затвора плоского №651.

Спочатку претендентом на перемогу в аукціоні була компанія «Київгідромонтаж», так як запропонувала найменшу ціну серед учасників торгів — 98,4 млн грн. Однак тендерна комісія відхилила пропозицію підприємства, і переможцем стала «Укрсталь Конструкція». Всього в торгах брали участь три учасники.

Тепер підприємства повинні укласти договір на виконання робіт. За умовами тендерної документації, ремонт повинен бути виконаний до листопада 2022 року.

Контекст. Раніше «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж» переміг в тендері на капітальний ремонт гідротурбіни Канівської ГЕС за 8,2 млн грн, який «Укргідроенерго» оголосило на початку червня. Всі роботи повинні бути виконані до кінця 2021 року.

ПрАТ «Укрсталь Конструкція» — найбільший учасник ринку метало будівництва України. Підприємство займається проектуванням, виготовленням та монтажем металоконструкцій.

ПрАТ «Укрстальконструкція» є управляючою компанією холдингу, що спеціалізується в сфері метало. Керуюча компанія виконує функції генерального підрядника. Надає повний комплекс послуг з проектування, виготовлення та монтажу сталевих конструкцій різних типів, а також контролює і координує операційну діяльність членів і партнерів холдингу.

Склад холдингу:

 1. ПАТ «Дніпропетровський завод металоконструкцій імені І.В. Бабушкіна»;
 2. ПАТ «Запорізький завод металевих конструкцій»;
 3. ТОВ «Житомирський завод металевих конструкцій»;
 4. ПАТ «Експериментально-механічний завод« Металіст»;
 5. ПрАТ «Донецький завод високовольтних опор»;
 6. ТОВ «СК« Укрстальмонтаж» — будівельна організація, що виконує будівельно-монтажні роботи на різних об'єктах цивільного і промислового будівництва
 7. Група компаній «Центросталь-Домсталь» (ПрАТ «Центросталь-Домсталь» і ПАТ «Заграненергокомплектстрой»), що забезпечує поставку огороджувальних конструкцій і модульних споруд, а також будівництво каркасних будинків з використанням холоднокатаних профілів.

«Укргідроенерго» — найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні, яка включена до переліку 15 найбільших підприємств державного сектора економіки. До складу компанії входять десять станцій на річках Дніпро і Дністер, серед яких і Кременчуцька ГЕС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉