Facebook Pixel

Німецька Krauss-Maffei Wegmann приєдналась до Альянсу Оборонних Індустрій.

Німецька оборонна компанія Krauss-Maffei Wegmann приєдналась до Альянсу Оборонних Індустрій.

Про це пише міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін.

Quote«СЕО компанії Ральф Кетцель передав нам сьогодні відповідні підписані документи на Німецько-Українському Бізнес Форумі в Берліні. Krauss-Maffei Wegmann або KMW — наш важливий партнер. Це виробник танків «Леопард», гаубиць Panzerhaubitze 2000 та «Гепардів», — пише Камишін.

30 вересня Президент України Володимир Зеленський анонсував створення Альянсу оборонних індустрій, до якого вже долучилися 13 виробників зброї.

За словами голови держави, для учасників альянсу створять спеціальний економічний режим. Це дасть можливість реалізувати потенціал кожного виробника, що працює заради оборони в Україні.

Також Зеленський повідомив про заснування Оборонного фонду, який забезпечить додаткові ресурси для розвитку виробництва, створення нових воєнних об’єктів та програм. Фонд буде наповнюватися з дивідендів від державних оборонних активів та прибутку від продажу конфіскованих російських активів.

Нагадаємо, що 18 жовтня «Укроборонпром» і Rheinmetall зареєстрували спільне підприємство. Нова компанія здійснюватиме виробництво, обслуговування та ремонт військової техніки. Згідно з цією угодою Україна отримає від Німеччини нові військові технології, додаткові робочі місця та скорочення строків постачання військового обладнання з Німеччини

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉