Facebook Pixel

Коронавірус підштовхнув світові ціни на комерційне страхування до швидкого зростання – дослідження

Глобальне зростання цін на страхування в третьому кварталі склало 20%. Фото: China Law

Глобальне зростання цін на страхування в третьому кварталі склало 20%. Фото: China Law

Зростання цін на страхування в третьому кварталі склало 20%. Воно є найбільшим у річному вимірі з 2012 року і продовженням тенденції поточного року: у другому кварталі зростання становило 19%, у першому — 14%. Про це йдеться в дослідженні Глобальний індекс страхового ринку Marsh.

Головними чинниками зростання композитного індексу стали тарифи на страхування майна, а також на страхування у сфері фінансів і професійних послуг. Перші зросли на 21%, а другі — у середньому на 40%. Водночас вартість страхування від нещасних випадків зросла в середньому на 6%.

Щодо географії, то ціни зростали в усіх регіонах восьмий квартал поспіль. Скрізь, крім Латинської Америки (9%), повідомляється про двозначне зростання. Лідирує Велика Британія (34%), за нею йдуть Тихоокеанський регіон (33%) і США (18%).

Telegram Logo

Страхування відповідальності директорів і керівників публічних компаній (D&O-страхування) — це сфера, у якій, як і раніше, спостерігається значне зростання. Ціни на нього у Великій Британії та Австралії зросли на понад 100%, у США зростання склало майже 60%, підвищення тарифу отримали понад 90% клієнтів D&O.

Складні умови, як і раніше, спостерігаються в багатьох регіонах глобального страхового ринку. Вплив невизначеності, пов'язаної з COVID-19, і досвід втрат у багатьох сферах сприяють ускладненню ситуації. Через те багато компаній змінюють свої моделі купівлі страхових послуг, включно зі скороченням лімітів і зміною умов договорів.

Динаміка зміни вартості страхування (стовпці — глобальний індекс, лінія — континентальна Європа)

bezymyannyy.png

Додатково. The Page дізналося, скільки коштує туристична страховка від коронавірусу, що входить до пакета і як оплачуватимуть лікування в разі захворювання на COVID-19 під час відпустки за кордоном.

Наявність або відсутність франшизи впливає на розмір виплат у разі настання страхового випадку і вартість поліса.

Коментарі

Всі новини