Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коли ЄС зможе відкрити кордони для України: відповідь Степанова

Максим Степанов. Фото: МОЗ

Максим Степанов. Фото: МОЗ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що країни Європейського Союзу (ЄС) зможуть відкрити свої кордони для громадян України, якщо приріст випадків зараження COVID-19 у країні складатиме 460-480 осіб на добу.

Про це він розповів в інтерв'ю агентству «РБК-Україна».

«За останні два тижні динаміка захворюваності в Україні перевищує норми, які встановила Європа. Ми вважаємо: якщо протягом наступних двох тижнів кількість захворілих у нас не перевищуватиме 460-480 на добу, тоді ми впишемося у сьогоднішні критерії Європейського Союзу (Рада ЄС оновлює списки країн «зеленої» зони раз на два тижні. — The Page)».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Однак Степанов додав, що критерії Європейського Союзу можуть змінюватися і все залежить від рівня захворюваності в ЄС та Україні.

Контекст. Раніше Європейська рада рекомендувала відкрити кордони Євросоюзу з 1 липня для громадян 14 держав. України серед них не було. З пострадянських країн до списку потрапила лише Грузія.

Через два тижні перелік країн, жителі яких можуть в'їжджати до ЄС, було оновлено. ЄС не додав до нового списку жодної країни, натомість виключив з нього Сербію та Чорногорію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини