Facebook Pixel

Переліт до Берліна: Кернес витратив на лікування від коронавірусу 6 млн грн

Геннадій Кернес. Фото: УНІАН

Геннадій Кернес. Фото: УНІАН

На сайті державного реєстру декларацій оприлюднили зміни в майновому стані мера Харкова Геннадія Кернеса, який напередодні полетів до Берліна на лікування. Це коштувало йому майже 5,9 млн грн.

Так, 16 вересня Кернес витратив більш як 1,7 млн грн на «спеціалізовані авіаційні транспортні послуги» та сплатив майже 4,2 млн грн за медичні послуги.

Нагадаємо, що в ніч на 17 вересня Кернеса, який хворіє на COVID-19, доставили до німецької клініки «Шаріте» в тяжкому стані.

Telegram Logo

Контекст. На початку тижня Кернес потрапив до 17-тої міської лікарні з двостороннім запаленням легенів. У міського голови виявили COVID-19, який протікає в складній формі. ЗМІ також писали про те, що мер Харкова перебуває в комі. Однак інформацію про це спростував заступник Кернеса Ігор Терехов. За його словами, це одна з виборчих технологій.

Варто також додати, що мера Харкова востаннє бачили на публіці в День міста — 23 серпня. За даними ЗМІ, він захворів на початку вересня, а до лікарні потрапив минулого тижня (17-та лікарня є однією з головних із лікування коронавірусу в Харкові).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини