Facebook Pixel

Керченський міст може «втомитися» від навали охочих втекти з Криму до росії – Подоляк

В Офісі президента анонсували незабутній оксамитовий сезон у Криму цього року. Радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк наголосив, що оскільки росіяни окупували півострів, то Збройні сили України мають повне право знищувати там ворожі об’єкти, як і на решті тимчасово захоплених українських територій.

В інтерв’ю «24 каналу» він розповів, що Київ і надалі наполягатиме, щоб Москва демонтувала всі свої мости та військові бази, які встигла звести за 8 років окупації. Якщо ж вони на це не погодяться, Україна вдасться до інших методів.

Quote«Ми це будемо робити в який спосіб: ми попросимо сонце, вітер, воду й навіть тютюнові вироби, щоб вони ефективно відпрацьовували по складах із боєприпасами. З іншого боку, ми й надалі будемо наполягати, щоб росія добровільно демонтувала всі незаконні бази та мости, які за 8 років зробили в Криму», — уточнив він.

Подоляк також спрогнозував, що постраждати може й Кримський міст. Необов'язково внаслідок застосування зброї — радник припустив, що міст може просто не витримати величезної навали охочих втекти з півострова до рф.

Quote«Щодо Керченського мосту. Видається, що це не питання його військової руйнації. Він може якось скластися через втому. Адже йому буде трохи дико перевозити таку кількість людей, які тікатимуть із Криму, – вважає він.

Контекст. Масовий виїзд людей із території окупованого Криму почали фіксувати після низки вибухів, що пролунали на півострові. Спочатку вони прогриміли на військовому аеродромі в Новофедорівці поблизу міста Саки, а згодом — поблизу Джанкоя. Напередодні увечері вибухи було чутно також і в районі авіабази «Бельбек».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉