Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Керченський міст може «втомитися» від навали охочих втекти з Криму до росії – Подоляк

Керченський міст – яку долю йому пророкують в Офісі президента. Фото: Pixabay

Керченський міст – яку долю йому пророкують в Офісі президента. Фото: Pixabay

В Офісі президента анонсували незабутній оксамитовий сезон у Криму цього року. Радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк наголосив, що оскільки росіяни окупували півострів, то Збройні сили України мають повне право знищувати там ворожі об’єкти, як і на решті тимчасово захоплених українських територій.

В інтерв’ю «24 каналу» він розповів, що Київ і надалі наполягатиме, щоб Москва демонтувала всі свої мости та військові бази, які встигла звести за 8 років окупації. Якщо ж вони на це не погодяться, Україна вдасться до інших методів.

Quote«Ми це будемо робити в який спосіб: ми попросимо сонце, вітер, воду й навіть тютюнові вироби, щоб вони ефективно відпрацьовували по складах із боєприпасами. З іншого боку, ми й надалі будемо наполягати, щоб росія добровільно демонтувала всі незаконні бази та мости, які за 8 років зробили в Криму», — уточнив він.

Подоляк також спрогнозував, що постраждати може й Кримський міст. Необов'язково внаслідок застосування зброї — радник припустив, що міст може просто не витримати величезної навали охочих втекти з півострова до рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Щодо Керченського мосту. Видається, що це не питання його військової руйнації. Він може якось скластися через втому. Адже йому буде трохи дико перевозити таку кількість людей, які тікатимуть із Криму, – вважає він.

Контекст. Масовий виїзд людей із території окупованого Криму почали фіксувати після низки вибухів, що пролунали на півострові. Спочатку вони прогриміли на військовому аеродромі в Новофедорівці поблизу міста Саки, а згодом — поблизу Джанкоя. Напередодні увечері вибухи було чутно також і в районі авіабази «Бельбек».

Коментарі

Всі новини