Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вибухи в Криму: Подоляк пообіцяв нові атаки на окупованому півострові

В ОП анонсували нові вибухи в окупованому Криму. Фото: Pixabay

В ОП анонсували нові вибухи в окупованому Криму. Фото: Pixabay

Радник президента Михайло Подоляк заявив, що Україна й надалі нищитиме логістичні шляхи російських загарбників на тимчасово окупованих територіях. У найближчі два — три місяці він анонсував виданню The Guardian нові атаки, схожі на ті, що відбулися напередодні та минулого тижня.

Quote«Наша стратегія – знищити логістику, лінії постачання, склади боєприпасів та інші об'єкти військової інфраструктури. Це створює хаос в їхніх силах», — наголосив він.

Учорашні вибухи в Джанкойському районі, за які відповідальність Україна на себе не брала, спричинили безпрецедентну втечу російських туристів із захопленого росією півострова.

Подоляк також наголосив, що Україна не повторюватиме російську тактику й не вдаватиметься до знищення міст ущент задля повернення своїх територій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Росія навчила всіх, що для контрнаступу потрібна велика кількість живої сили.., але український контрнаступ виглядає зовсім інакше. Ми не використовуємо тактику 60-х і 70-х років минулого століття», — наголосив радник президента.

Подоляк допустив, що інцидент у Саках – справа рук партизанів, але «грайливо» відкинув будь-які версії щодо нещасного випадку, який просуває російська сторона.

Він підкреслив, що Україна вважає Кримський міст законною ціллю. За його словами, цей об'єкт є «основними воротами для постачання російської армії в Криму» й має бути знищений.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Подоляк учергове наголосив, що за стіл переговорів із росіянами можна сідати лише після отримання ними серйозних поразок на полі бою.

Quote«Російські вуха відкриваються тільки тоді, коли гігантська військова бита б'є по російській голові», — сказав він.

Контекст. Нагадаємо: зранку 16 серпня в селі Майське Джанкойського району Криму на території військової частини здетонував склад боєприпасів. Також неподалік сталася пожежа на електричній підстанції «Джанкой».

Коментарі

Всі новини