Кабмін запустив нову митницю та дозволив їй продавати конфіскат через Prozorro

Автор

Державна митна служба з 8 грудня отримає повноваження Державної фіскальної служби, які стосуються митниці. Відтепер новостворена Митна служба та її територіальні органи можуть розпочати повноцінну роботу. Про це йдеться у рішенні Кабінету міністрів.

Quote«Це дозволить ефективніше трансформувати митну сферу, реалізувати заплановані інфраструктурні проєкти, суттєво змінити кадровий склад», — написав очільник Державної Митної служби Максим Нефьодов на своїй Facebook-сторінці.

Кабмін також прийняв рішення про те, що товари, які не пройшли митний контроль, будуть продаватись на електронних аукціонах «ProZorro.Продажі».

Це стосується товарів:

Telegram Logo
  • власники яких до закінчення строків зберігання не забрали їх з складів митниць;
  • власники яких невідомі або ці товари були виявлені під час проходження контролю на митниці.
  • поміщені у режим відмови на користь держави та тих, які швидко псуються та мають обмежений строк зберігання.

У січні на складах митниці зберігалося товарів на суму 840 млн грн.

Вперше про те, що конфісковані Державною митною службою товари продаватимуть на «ProZorro.Продажі», Нефьодов заявляв наприкінці вересня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.

Золотовалютні резерви перевищили $28 млрд. Як виглядають основні канали фінансових потоків в Україну

Золотовалютні резерви (ЗВР) України за підсумками червня зросли більш ніж на $3 млрд — тепер їх розмір склав $28,5 млрд, що останній раз було восени 2012 року.