Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін визначив винагороди для радників з приватизації чотирьох великих підприємств

Радникам з приватизації «Об'єднаної гірничо-хімічної компанії» (ОГКХ), «Одеського припортового заводу» (ОПЗ), вугільної компанії «Краснолиманська» і заводу «Електроважмаш» призначено розміри винагород.

Так, радник з продажу 99,5% акцій ОПЗ Pericles Global Advisory у складі консорціуму з White&Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine і SARS Сapital, отримає $885,6 тис., а також 1,7% проданого пакета акцій.

Радник з продажу компанії «Краснолиманська» «Конкорд Консалтинг» у складі консорціуму KPMG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners, після виконання усіх зобов'язань отримає 6,5 млн грн та 1,7% вартості проданого об'єкта.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Раднику з приватизації ОГКХ «BDO корпоративні фінанси» встановлено виплатити фіксовану частину винагороди у розмірі 12,2 млн грн, а також 1% вартості проданого пакета акцій товариства.

Винагороду радника з приватизації заводу «Електроважмаш», яким стало «KMPG Україна» у складі консорціуму Baker McKenzie, Henniger Winkelmann Consulting, визначено в сумі 7,6 млн грн і 1,5% вартості об'єкта приватизації.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Радники зобов'язані щомісяця інформувати Кабмін про виконання умов договору.

Також уряд запропонував аукціонній комісії включити в умови продажу держкомпаній зобов'язання покупця оплатити послуги радника, залученого до продажу підприємства, йдеться в документі.

Коментарі

Всі новини

Система перегрівається

партнерський матеріал