Україна стала кандидатом для тестування вакцини проти коронавірусу від Johnson & Johnson

Україна стала кандидатом на тестування вакцини проти коронавірусу. Фото: pixabay

Україна стала кандидатом на тестування вакцини проти коронавірусу. Фото: pixabay

Американська компанія Johnson & Johnson включила Україну до списку можливих кандидатів для тестування вакцини проти коронавірусу на третьому етапі клінічних досліджень. Однак цей проєкт мають погодити в Державному експертному центрі Міністерства охорони здоров'я.

Поки що клінічні випробування імунобіологічних препаратів в Україні не зареєстровані, розповів головний санлікар Віктор Ляшко в інтерв'ю «Сьогодні».

За його словами, перед випробуваннями треба подати досьє до експертного центру. Саме там будуть проаналізовані всі підходи, і лише після того можуть розпочатися клінічні дослідження на певних клінічних базах, які визначить Державний експертний центр разом із замовником.

Telegram Logo

Водночас в Україні рідко відбуваються випробування вакцин, переважно через втрачене виробництво імунобіологічних препаратів в Україні.

Наразі Johnson & Johnson перебуває на другій стадії тестування вакцини проти коронавірусу. У жовтні дослідження були зупинені через смерть одного з учасників, однак це не було пов'язано з вакциною, тому випробування продовжили.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини