Facebook Pixel

Іспанія надасть Україні новий пакет військової та гуманітарної допомоги

Глава Міністерства оборони Іспанії Маргарита Роблес анонсувала новий пакет військової та гуманітарної допомоги Україні.

Про це вона заявила під час 15-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» у Німеччині, передає «Укрінформ» з посиланням на Міноборони Іспанії.

Quote«Роблес анонсувала нові поставки військової та гуманітарної допомоги Києву і підтвердила прихильність Іспанії до допомоги Україні», — йдеться в повідомленні.

Вона підкреслила, що цього року Іспанія подвоїть кількість українських військових, які проходитимуть навчання на її території.

Глава Міноборони поінформувала колег про стан поставок Іспанією техніки Україні, відзначивши анонсовану передачу нових броньованих транспортних машин, надувних командних суден, а також різного обладнання, пускових установок і ракет для протиповітряної та протикорабельної оборони, спеціальних вантажівок для роботи з цими системами, а також машин швидкої допомоги.

Кількість техніки та її найменування у Міноборони Іспанії не назвали.

Крім того, для підтримки роботи госпіталю Role 2+, переданого у серпні, Іспанія відправила значну партію медичних матеріалів.

Роблес також відзначила суттєвий прогрес у підготовці українського персоналу на території Іспанії в рамках місії EUMAM Ukraine та під координацією навчального центру Толедо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉