Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗРК Aspide, установки ППО Hawk і боєприпаси: в Україну їде новий пакет допомоги від Іспанії

В Україну їдуть ППО Hawk. Фото: Wikipedia

В Україну їдуть ППО Hawk. Фото: Wikipedia

Сили оборони України вже найближчим часом отримають від Іспанії черговий пакет військової допомоги, який з-поміж іншого містить чотири системи протиповітряної оборони Hawk. Про це поінформував очільник українського зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба, пише «Європейська правда».

До нового пакета входять:

  • чотири установки ППО HAWK;
  • батарея зенітного ракетного комплексу Aspide (плюс снаряди);
  • протитанкові ракетні комплекси;
  • гармати (плюс снаряди);
  • інше військове спорядження.

Кулеба наголосив, що саме рішення іспанської влади спрямувати в Україну свої системи Hawk для захисту наших міст від російських ракет стало сигналом для інших країн зробити те саме.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Це саме те, про що ми просили Іспанію, це те, що допоможе нам захистити нашу цивільну інфраструктуру», — сказав Кулеба.

Міністр додав, що пакет «уже на шляху до України».

Система ППО HAWK – що про неї відомо

MIM-23 HAWK — це всепогодний зенітно-ракетний комплекс малої та середньої висоти, розроблений і спроєктований американською оборонною компанією Raytheon. Початково Hawk було створено задля знищення літаків. Згодом ЗРК «навчили» перехоплювати ракети в повітрі.

Був прийнятий на озброєння у 1960 році й з того часу неодноразово зазнавав модернізації. У 1994 році в США його замінили на систему Patriot, повністю було знято з озброєння у 2002 році.

Характеристики:

ППО Hawk вже скоро захищатиме українців від російських ракет. Фото: The Page

ППО Hawk вже скоро захищатиме українців від російських ракет. Фото: The Page

Контекст. Напередодні Сполучені Штати анонсували надання Україні восьми одиниць засобів протиповітряної оборони NASAMS і боєприпасів до них. Дві з них буде розгорнуто на українській території вже найближчим часом, уточнив під час брифінгу високопосадовець Пентагону.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини