Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна сформувала Інтернаціональний легіон. Кого приймають і принципи роботи у війні з Росією

Міжнародний легіон в Україні. Фото: facebook/DefenceIntelligenceofUkraine

Міжнародний легіон в Україні. Фото: facebook/DefenceIntelligenceofUkraine

В Україні сформовано Інтернаціональний легіон для боротьби з російсько-фашистськими загарбниками, до якого приймають фахівців для участі в операціях спеціального призначення.

Про це розповів командир спецпідрозділу Інтернаціонального легіону оборони України при ГУР МО, позивний Adviser, в інтерв'ю для Associated Press.

«Охочих вступити до легіону дуже багато. Це приблизно 20 — 30 тисяч осіб, які перебувають на кордоні Польщі та України. Ми не можемо взяти всіх. Ми відбираємо справді професіоналів, які знають, що таке спеціальне призначення», — пояснює Adviser.

Водночас він пояснив, що вони тут не за гроші, їхня справжня мотивація — підтримання миру та демократії по всьому світу.

«Те, що вони побачили — ті відео, спілкування з людьми на цій території, — їх вразило, тому вони приїхали підтримати нас... У мене є люди з різних країн світу, вони справді професіонали», — зазначив Adviser.

За його словами, іноземні легіонери мало чим відрізняються від українців — це справжні воїни. Допомога, що надається легіону з боку США та Сполученого Королівства, є дуже потужною.

«У нас сучасне озброєння, сучасні прилади нічного бачення, тепловізори тощо. З ворогом вчиняють дуже гуманно», — уточнив Adviser.

Нагадаємо, що за підсумками 30 березня захисники України знищили 9 танків противника, 4 ворожі літаки, 6 артилерійських систем і 2 БпЛА.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини