Facebook Pixel

Індійська Reliance найбагатшої людини Азії стала другою за величиною енергетичною компанією світу

Reliance Industries Ltd. потіснила ExxonMobil Corp. і стала найбільшою в світі енергетичною компанією після Saudi Aramco.

Компанія Reliance, яка управляє найбільшим нафтопереробним комплексом, виросла в п'ятницю на 4,3%, додавши $8 млрд і довівши свою ринкову вартість до $189 млрд, у той час як капіталізація Exxon Mobil скоротилася на близько $1 млрд, повідомляє Japan Times.

Нафтопереробні підприємства по всьому світу боролися з різким зниженням попиту на паливо. Акції Reliance в цьому році в цілому зросли на 43% порівняно з 39% падінням акцій Exxon. Aramco з ринковою капіталізацією в $1,76 трлн поки є найбільшою енергетичною компанією в світі.

Telegram Logo

У структурі доходів Reliance на долю енергетичного бізнесу припадає 80% річної виручки. Власник компанії Мукеша Амбані, найбагатша людина Азії, почав розвивати цифровий роздріб і це призвело до зростання виручки підрозділу Jio Platforms Ltd. д $20 млрд. Особисті статки Амбані в цьому році зросли на $22,3 млрд, піднявши його на п'яте місце в індексі мільярдерів Bloomberg.

В останні місяці Амбані перекладав операції з Google на його цифрову платформу на Facebook Inc.

Між тим, широкомасштабне падіння світового попиту на нафту на близько 30 млн барелів на добу, призвело енергетичні ринки в штопор у II кварталі 2020, від якого вони тільки недавно почали відновлюватися.

Коментарі

Всі новини