Присвятив себе Землі та Марсу. Ілон Маск вирішив продати все своє майно

Ілон Маск Фото: Flick

Ілон Маск Фото: Flick

Ілон Маск виставив на продаж два будинки у Лос-Анджелесі на загальну суму $40 млн. Раніше бізнесмен писав у Twitter, що продасть усе своє майно. За його словами, він збирається присвятити себе Марсу, саме тому йому не потрібна нерухомість.

На сайті нерухомості Zillow з'явилися два будинки у районі Бель-Ейр у Лос-Анджелесі. Один з будинків Маск купив за $17 млн, тепер його ціна зросла до $30 млн. Інший будинок колись належав актору Джину Вайлдеру. Однак придбати його можна лише на умови, що будинок не можна зносити, але перебудовувати, передає Business Insider.

Маску та його компаніям належать щонайменше сім будинків, більшість із яких знаходяться на околиці Лос-Анджелеса. За словами мільярдера, він вирішив присвятити себе Марсу та Землі, а зайва нерухомість тягне донизу.

Telegram Logo

Контекст. Мільярдер Ілон Маск написав у Twitter, що акції його компанії Tesla Motors коштують надто дорого. Через що вартість впала на $14 млрд.

Попри карантинні заходи по всьому світу, американська компанія Tesla закінчила перший квартал цього року з прибутком майже $6 млрд. Станом на кінець минулого року прибуток компанії склав $4,5 млрд.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини