Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ілон Маск розбагатів за тиждень на $2 млрд

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Ілон Маск. Фото: Вікіпедія

Фінансовий стан засновника компанії Tesla, що виробляє електромобілі і сонячні панелі, Ілона Маска за останній тиждень збільшився на $2,1 млрд — до $28,8 млрд. Це дозволило йому посісти 34-е місце в списку найбагатших людей світу, пише Forbes.

За даними видання, половина його статків припадає на пакет акцій Tesla у розмірі 22%. А $12,5 млрд він має від частки в компанії SpaceX, яка виробляє багаторазові ракети.

Розбагатіти Маску допомогло те, що ринкова капіталізація Tesla у вівторок, 7 січня, досягла $83 млрд (до закриття торгів у п'ятницю було вже $85,3 млрд). Це дозволило їй стати найдорожчим автовиробником в американській історії. Раніше рекорд належав комапнії Ford, ринкова капіталізація якої 1999 року склала $81 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Причиною подорожчання акцій Tesla стало ще й те, що в четвертому кварталі 2019-го компанія поставила 112 тис. авто. Ця кількість виявилася рекордною і перевищила прогнози аналітиків.


Ілон Маск є співзасновником компанії PayPal; засновником, співвласником, генеральним директором і головним інженером компанії SpaceX; гендиректором компанії Tesla. У рейтингу мільярдерів журналу Forbes 2018 року його стан оцінювався більш ніж у $22,5 млрд. Зараз він посідає 34-е місце в списку найбагатших людей світу зі станом майже у $30 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини