Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

IKEA після звинувачень від Earthsight почала розслідування, пригадавши спростування 2018 року

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Шведська IKEA розпочала розслідування на основі нового звіту, опублікованого Earthsight. Також у компанії зазначили, що не використовують незаконно заготовлену деревину для виробництва своїх товарів.

Про це IKEA повідомила у відповідь на запит The Page.

«Глибоко усвідомлюючи глобальну проблематику незаконної вирубки лісів, ми посилюємо перевірки своїх постачальників на відповідність місцевому та міжнародному законодавствам, а також внутрішнім вимогам IKEA», — пояснили у компанії.

Також у IKEA запевнили, що вживають негайних дій у разі інформації про те, що деревина, яка не відповідає цим вимогам, потрапила або може потрапити до ланцюга поставок компанії.

«У 2018 та 2019 роках ми провели незалежні аудити на основі дослідження Earthsight 2018 року. Їхні результати не підтвердили використання незаконно заготовленої деревини у нашому ланцюзі поставок. Після публікації нового звіту Earthsight IKEA знову оперативно запросила незалежний аудит свого ланцюга постачання деревини в Україні», — розповіли у компанії.

Також висновки, опубліковані у звіті, розслідуватиме організація Assurance Services International (ASI), незалежний аудитор некомерційної організації FSC (Forest Stewardship Council/«Лісова опікунська рада»).

«IKEA є одним із найбільших світових споживачів деревини, тому компанія прагне використовувати свої глобальні можливості, щоб впроваджувати позитивні зміни у цій галузі. ІКЕА прагне і надалі співпрацювати з міжнародними організаціями над покращенням ситуації у лісовому господарстві в Україні», — зазначили у IKEA.

Контекст. У травні 2020-го стало відомо, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін вже почався. Однак купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустили 14 травня.

Пізніше компанія вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг магазином та сприяти більшому задоволенню попиту споживачів. Станом на 19 червня на сайті компанії і досі не можна нічого купити.

Варто також зазначити, що кінцеві ціни на товари, запропоновані під час запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені такими факторами: обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами та іншим. Так у пресслужбі компанії пояснили The Page ціни, що вищі, ніж у сусідніх країнах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини